Туризм

Розслідування за mh17: ракета з російських збройних сил

Міжнародні представники, в тому числі і австралійської Федеральної поліції, сьогодні зібралися в Нідерландах, щоб оголосити, що вони знайшли "переконливі докази" того, що mh17 був збитий Бук-ТЕЛАР ракети з Росії.

Уилберт Paulissen голландської Національної поліції заявив, що детальний аналіз відео зображень показав ракета була з 53-ї російської... ( подробнее )

Зверніть увагу на пілота, який змінив моє життя

Їй було всього сім років, під час польоту з матір'ю, малює картину літака за допомогою бортової карти безпеки. Вона попросила свою маму, щоб побачити, чи може бортпровідник візьме на кресленні до капітана і те, що сталося змінило її життя.

“Я пам'ятаю, як малюнок з підписом капітана, а також на висоті і я був так схвильований. Вже пізніше... ( подробнее )

Розчаровані відвідувачі яскравого фестивалю Сіднея гримнув організаторів

Деякі говорили, що організація була настільки бідна, вони здалися і пішли додому.

У п'ятницю був перший шанс для Сіднея, щоб отримати уявлення про запаморочливо популярний яскравий фестиваль, який бачить основні визначні пам'ятки, такі як міст Харбор-Брідж і Оперний театр вітрил, освітлених виступів.

Але багато хто залишилися... ( подробнее )

Льотчик герой торгував рейси з муженьком

В інтерв'ю телекомпанії ABC в США, Теммі Джо Шульц каже поруч пілот Даррен Ellisor про інцидент, який коштував технічне Дженніфер Ріордан її життя.

Відомо, що літак прямував до 32 000 футів, коли один з двигунів не вдалося, відправивши осколок летить у вікно, де Ріордан сидів.

подробнее )

- Ми нічого не могли зробити, вона доросла'

Він переслідував її в Пенджабі регіоні, і на тлі звинувачень у корупції в поліції і хабарництво, вдалося забрати її додому. Але він каже, це було не завдяки уряду Нової Зеландії, і тепер йому потрібні відповіді.

Курт повідомляє "Байєром".

ПОШУК

Після подорожі протягом декількох днів, Крейг Дуді ще не міг заснути. Навіть... ( подробнее )

Пасажир стверджує, що поліція була викликана тому, що вона "жир"

Ембер Дж. Філіпс, 28-річний письменник, був рейсом American Airlines з Північної Кароліни в Вашингтон минулого тижня, коли стався інцидент.

Це було призначене, щоб бути швидким, простим 45 хвилин. Втім, Ембер каже, що все пекло вирвався на свободу, коли її рука доторкнулася до її супутниці.

Вона стверджує, що це був дуже маленький... ( подробнее )

Пілот пояснює, що робити, якщо ваш літак руйнується

Надзвичайні ситуації малоймовірні, але є причина, чому ми отримуємо інструктаж по техніці безпеки на початок польотів — має сенс бути готовим.

Те, що пасажир у ці останні хвилини перед авіакатастроф може мати вирішальне значення для їх виживання, за словами пілота, Сонця звіту.

Дейв дюймовий, капітан Боїнга-787 — літак, використовуваних... ( подробнее )

Забезпечення пріоритетності збереження молодої дівчини

Коли літак двигун вибухнув у вівторок і розбитим вікном, 149 пасажирів і членів екіпажу надіти кисневі маски і чекав, як пілот Теммі Шульц Джо, направляючи їх в бік Філадельфії для аварійної посадки.

Для більшості людей, досвід був сповнений невпевненості, як уламки закружляли по проходу літака Boeing 737 і пориви вітру зробили його важко... ( подробнее )

Лють за стюардесою з роздяганням

Кадри протесту екіпажу це додаток в аеропорту Ченнаї в Індії пішов у народ. Групи стверджують, що вони обшукали після виходу з літака за підозрою, що вони були шахрайства кошти, зібрані з товарів, що продаються на борту, таких як їжа і питво.

Вони стверджують, що вони навіть попросили зняти їх прокладки і розчулювалися "нетреба" у ході... ( подробнее )

Туристів вигнали з KFC 'занадто голосно кажу

Групи сказали, що вони сказали, щоб залишити за те, що надто голосно, але вони стверджують, що вони не робили нічого поганого і були мішенню через їх кольору шкіри.

Співробітники філії KFC відзначили, туристи кидали їжу і образу співробітників, залишивши менеджера немає вибору крім як "захищати персонал і гостей".

Kellon П'єр,... ( подробнее )