Туризм

Що потрібно знати про Cruising

БРОНЮВАННЯ Д OHS!

Книга рано для знижок – круїзні люблю, коли каюти були заброньовані і сплачені на рік вперед. Або забронювати запізнився на останню хвилину пропозиції, щоб заповнити порожні простору.

Перевірте пакети, які включають авіаквитки, готель, ніч до і після круїзу, напої пакетів, оновлення салону і т. д. Якщо ви маєте... ( подробнее )

Як побачити скульптури 2018 біля моря художню виставку

Як один з найбільш культових і найбільш фотографованих подій регіону, 18-день виставку відвідують близько 450 000 відвідувачів.

Розтягнувся вздовж прибережної 2км ходьби від Бонді, Тамарама, понад 100 робіт будуть представлені протягом трьох тижнів виставка, що включає як міжнародні, так і доморощені австралійських художників.

подробнее )

Цей літак угробив страшний посередині

Йому не вистачає дихання простір в проході і не мають місце, щоб прихилити голову, як нам зробити поруч з вікном.

Ті, хто сидять там часто грабували як підлокітники з їх жадібних seatmates і всякий раз, коли природа кличе, вони мають подвійний жах, коли люди деремося ним, а також має бути людина, яка робить інших.

Ми говоримо... ( подробнее )

Прорив в Лев авіакатастрофі пошук

Експерти вважали, що вони нарешті виявлений фюзеляж, або основний корпус літака, але замість цього 22-метровий об'єкт, виявлений на морському дні виявилося літаків і пасажирських речей, сміття.

Повідомив у середу Мухаммад Syaugi, керівник пошукового та аварійно-рятувального агентства Індонезії, повідомив журналістам, що зусилля по пошуку... ( подробнее )

Мотель Мельбурн подвоєння як криза проживання

На підлозі однієї з кімнат лежить використаний шприц, засунув під ліжко. В інший відвідувач спить три дні поспіль у ліжку під своїх власних відходах.

Відгуки неймовірно чесним.

"Це місце-місто чернушник ... ніколи не зупинитися в цьому блошиному вклали (зю) ш*т коробку вони називають мотелі," оглядач Кайл Windebank писав.

“Жахливе... ( подробнее )

Австралійський пілот на смертельний повітря Niugini рейсу, який врізався в лагуну

Другий пілот був 35 років, і він 4618 годин льотного часу. Його командир пілот був людиною з Папуа-Нової Гвінеї, які 19,780 годин льотного часу.

Пасажирам пощастило вижити після того, як персонал сказав... ( подробнее )

Найдовший у світі морський міст, нарешті, відкриває

Відкриття відбувається в момент, коли Пекін прагне посилити свою хватку на її напів-автономних територіях.

Голова КНР Сі Цзіньпін, як очікується, головувати на церемонії відкриття в місті материк Чжухай у вівторок вранці, але подробиці заходу тримаються в секреті.

У 55-кілометровій переправи, яка включає в себе звивається дорозі... ( подробнее )

Шари вітальня шеф-кухар переглядів наступній вітальня фіаско

У вівторок туристи були обурені, були відвернувся від повітря Нової Зеландії преміум лаундж Koru вітальня — які коштували щорічно сотні доларів за доступ до членство, за його переповненості.

Пасажир, який прямує на Фіджі, хто зазвичай отримує доступ до представницький лаундж отримав повідомлення від авіакомпанії сказавши: "на жаль, ми не... ( подробнее )

Помилка електронної пошти майже підірвали авіакомпанії Qantas' великий секрет

Тисячі Qantas для часто літаючих пасажирів розбудив у четвер, думаючи, що вони тільки що одержали доступ до одному з найбільш ексклюзивних авіакомпанії клубів — голова Qantas у лаунжі.

Email, який був метою отримання зворотного зв'язку від членів голову тинятися програми, був направлений на інші часто літаючих пасажирів помилку.

ПОМИЛКУ... ( подробнее )

Перевірте блискучий зламати цю листівку уникнути багажних зборів

Чи Чіміно, 30, з Стаффордшир у Великобританії, придумав геніальний план напередодні його поїздки на вихідні в Белфасті в минулі вихідні.

Містер Чіміно поїздка відбулася через кілька днів після того, як авіакомпанія Ryanair принесла в непопулярних нові обмеження щодо ручної поклажі, яка бачить пасажирів стягується $10.90 до $14.50 взяти... ( подробнее )