Туризм

Чи Не пора припинити обслуговувати гайки на рейси? Ця жертва так думає

Ет чи виклали фото того, що вона вірила, було реакцією на гайку залишків, що залишилися на площині сидіння або столик-піднос, який вона, можливо, торкнулася або вдихаються під час внутрішнього рейсу на вихідні.

Пані Лі сказала, що її діти були "в жаху" вона помре під час її епізод, хоча вона вважає, що це всього лише "незначні" реакції.

Але... ( подробнее )

- Наше життя тільки варта одна фотографія?'

Вішну Viswanath, 29 і Мінакші Moorthy, 30, помер минулого тижня після падіння з Тафт Поінт — популярний виходять на парк, що не має перил та їх тіла були знайдені Парк Рейнджерс у четвер.

Вішну Viswanath... ( подробнее )

Крижаний остаточний текст туриста

В останній раз друзі і родичі житель Флориди Карла намагайтеся не знає, що з нею було ввечері листопада. 27, коли вона писала їх, щоб сказати влада в орендованій Airbnb в Сан-Хосе входив і не виходив, повідомляють ЗМІ.

Згідно Подивитися цей пост на Instagram

Амігос #CarlaStefaniak Сигуи desaparecida. Матчі HUBO ООН #FalsoRumor... ( подробнее )

"Квантас" звалища плутаєте правило квиток

Коли моя мати сказала мені, що ми повинні були роздрукувати наші квитки на літак, перш ніж їхати в аеропорт разом, я сказав їй не турбуватися про це. Я не міг згадати останній раз, коли я надрукувала квиток на внутрішній рейс, але як рідко флаєр вона зробила те, чого ми все повинні зробити, і насправді читати її електронний квиток правильно.

І... ( подробнее )

Хотіли б ви їздити на нових снів небо "Вояджер"?

"Світ мрій" представила нову тачку небо "Вояджер", він сподівається заманити туди цього літа відвідувачі 17 мільйонів доларів.

Час їзди описують як "захоплюючий ігровий 4К пригода", який використовує руху запрограмовані вітальні і спеціальні сенсорні ефекти, щоб дати гонщикам досвід "польоту" більш відомих місць в Австралії.

подробнее )

Зібрати війська. Новий Сіднея 80км дійти до самій видовищній у світі

Сміливі плани реалізуються, нарешті, посилання Bondi і Manly пляжі з офіційним пішохідну доріжку, яка вже була оголошена найкраща прогулянка в світі.

Два завзятих Сідней ходунки — Лахлан Харріс, колишній прес-секретар Кевін Радд, Джон Фолкнер, колишній міністр оборони — запропонував плани 80км Бонді-хода, що змія навколо мальовничого Сіднейського... ( подробнее )

Чоловік, який втратив плем'я ненавидіти світ

Лук і стріли, Джон Аллен Чау вбивство в руках одного з небагатьох у світі по-справжньому ізольованих племен поляризовані думки по всьому світу.

У 26-річний був убитий сентинельцев одноплемінників, відчайдушно намагаючись утримати його від ступити на їх віддаленому острові додому біля берегів Індії.

подробнее )

Лев доповідь повітря: літак не 'крило'

Попередній звіт про аварію від агентства Індонезії з безпеки на транспорті також прицілився в поганому бюджетного перевізника культури безпеки, але не виявити причину аварії 29 жовтня, у якої загинули всі 189 людьми на борту.

Остаточний звіт не може бути поданий до наступного року.

подробнее )

Найдовший у світі морський міст, нарешті, відкриває

Відкриття відбувається в момент, коли Пекін прагне посилити свою хватку на її напів-автономних територіях.

Голова КНР Сі Цзіньпін, як очікується, головувати на церемонії відкриття в місті материк Чжухай у вівторок вранці, але подробиці заходу тримаються в секреті.

У 55-кілометровій переправи, яка включає в себе звивається дорозі... ( подробнее )

Цей дивний літак насправді звучить приголомшливо

Ембраєр Е190-Е2, який стає конкурентом літака Airbus' A220, телевізор з вантажем інтелектуальних функцій, що ставить його попереду інших літальних апаратів у своїй області.

По прізвиську "профіт Хантер", літак з лютої великої білої лівреї акули, що бачив його зображень потоку Instagram, як це робить свій шлях навколо земної кулі на світовий... ( подробнее )