Туризм

Напевно, добре, що цей літак так і не злетів

Кран повітря Португалія вибачився перед усіма своїми 106 пасажирів, які були відкинуті в Штутгарт, Німеччина, так як в п'ятницю ввечері, після інциденту.

Політ був заземлений, коли співробітника аеропорту, зауважив другий пілот з'явився нетвердо тримався на ногах і мав сильний запах алкоголю з рота, при проходженні через термінал.

Незадовго... ( подробнее )

Землетрус насправді може вплинути на літак, що летить високо над його

Можна подумати, ні, звичайно, немає. Землетруси стрясають землю, але літак так далеко високо в небі безпечно за межами його досяжності. Так?

Не обов'язково.

Льотчик і авіаційний інженер пояснив землетрусів дійсно може означати погані новини для польоту, використовуючи свій особистий досвід в якості прикладу.

“Вони всі... ( подробнее )

Готель перк номер, який зникає

Халява туалетні приналежності давно було заповітною частиною перебування в готелі.

Погані новини, хлопці, — схоже, їхні дні полічені.

Великі готельні мережі прогуливаем мініпарфумерія на користь великих, багаторазового пляшки або дозатори, які кріпляться до стіни ванної і не може бути забиті (або підроблений) гості.

Докладніше:... ( подробнее )

Неймовірний проект $26 млрд розкопує секрети

Проект crossrail, в даний час найбільші інфраструктурні підприємства в Європі, передбачає будівництво нової залізничної лінії протяжністю більше 100 км з заходу міста на схід.

Він сподівається, що нова лінія Елізабет перетворить подорож в місто, який тріщить по швах, з передбаченнями, що 200 мільйонів пасажирів на рік для нових послуг.

Проект... ( подробнее )

Цей старий склад є кращим готелем в Австралії

Але що всередині-це не тільки один з новітніх і найбільш обговорюваних бутік-готелі, але це офіційно кращий в Австралії.

Парамаунт готель був названий готелем року в 2018 Гурман мандрівник австралійські Нагороди готелю.

На 29-номер у готелі в Санкт Співдружності був відкритий тільки в січні після чотирирічної реконструкції колишньої... ( подробнее )

Темна таємниця: чому Балі-це далеко не райський острів

Таємні розслідування світі захисту тварин знайшло 100 відсотків місць у неволі тварин, у тому числі слони, тигри, орангутанги і дельфіни, не задоволення основних потреб тварин у неволі.

Бен Пірсон, старший менеджер кампанії для Всесвітньої захисту тварин, розповіла новини.ком.ау: “ми вибрали Балі [розслідування], тому що більшість австралійців... ( подробнее )

Компанія нажаль на потяги, що йдуть з вокзалу 25 секунд занадто рано

Ну, дізнайтеся, що пасажирів у Японії доводиться миритися.

Японська Залізнична компанія випустила вибачення за своє "недозволена" поведінка після одного з його потягу покинули станцію раніше — на 25 секунд.

Поїзд повинен був відбути станції Notogawa, в японській провінції сига, 7.12 ранку в п'ятницю.

За даними Токіо... ( подробнее )

Авіакомпанія негайно шкодує меню налаштування напої

Був сумнозвісний інцидент в минулому році, в якому лікар потягла його польоту після того, як він відмовився віддати місце йому оплатили.

Там була світська левиця, яку вигнали з бізнес-класу, пасажир, який був відправлений у той місто, і зовсім недавно, перевізник викликали міжнародне засудження за смерть улюбленого вихованця, який був змушений... ( подробнее )

Поїзд секс у чвари з партнером

Шейн Бреннан, 38, сказав, що мати трьох дітей, був "не в захваті" після звістки про його статевий контакт з незнайомкою на службу в Воллонгонг, Новий Південний Уельс.

"Я ворожнечу", - сказав Дейлі мейл Австралії, додавши, що він був на приймальному кінці "кілька слів" після історії його зв'язок з жінкою, яку він зустрів на платформі з'явилися.

Він... ( подробнее )

Секрети з кабіни показав пілот

Але чи знаєте ви, ви все ще можете попросити екскурсію з кабіни, перш ніж літак злітає, попросивши стюардесу?

Сонце онлайн Турагентством говорив з пілотом Вікі Маккарті, 26, який працює на авіалінії Томас Кук.

В даний час вона летить ближньомагістральні літаки по Європі в Іспанію, Грецію та Туреччину, а також тривалого перельоту... ( подробнее )