Туризм

Перельоти сказав, щоб повернутися на трек з невеликими затримками

Як повідомляється, пожежна сигналізація в диспетчерську вишку в аеропорту Мельбурна. Фото: Ніколь Гармстон

За даними сайт радіостанції 3AW, авіадиспетчери були евакуйовані таким чином, всі вхідні рейси... ( подробнее )

Причини я одержимий Токіо: #1 немає дратівливих телефонних дзвінків на поїздах

Конничива, Токіо. Японська столиця-це така передова в один момент, але тісно пов'язана з його консервативними цінностями наступного. Він мене, одним словом, одержимий. Ось чому він потрапив в список трьох моїх улюблених міст світу.

ХИМЕРНЕ ПРАВИЛО БАНКОМАТ ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ В ЯПОНІЇ

НІКОЛИ НЕ РОБІТЬ ЦЬОГО В ЯПОНСЬКИХ ТАКСІ

5... ( подробнее )

Це не тільки ти: літак туалети дійсно дрібнішають

Більше місця означає більше доходів у бізнес, де норма прибутку щільно стиснуті, і здається, комфорт пасажирів була відсунута в сторону.

Пасажири почали скаржитися на нові туалети та навіть побоюється їх меншого розміру може привести до більш повітря гнів інциденти, Сонце доповідей.

За оцінками американських авіакомпаній додавання... ( подробнее )

'Не гарячий список" закликає австралійських мандрівників, щоб уникнути Балі, Ангкор Ват

Intrepid подорожі зробив заяву після випуску це останній Азіатсько-орієнтовані "не гарячий список", який був створений для вирішення проблем з overtourism. Список пропонує нам альтернативні напрямки, так, наприклад, ми підштовхнули б відвідати Комодо замість Балі, Бухара над Ангкор-Ват і поштові скриньки в Японії в Осаці.

Intrepid подорожі... ( подробнее )

Відео ловить дитини і батьків хуліганство сидіння

Короткий кліп, який поділився на Reddit і на посоромлення рахунку пасажира Instagram, показує маленької дитини, що сидить на колінах дорослого писанини на столі.

Дитина, чиє обличчя повністю розмиті, здається, знівечили інших місць в одному ряду з відео показово кілька людей з подібними дитячими маркування.

В один прекрасний момент,... ( подробнее )

Любов витає в повітрі ... буквально

Жінка прибирання літака виявили любовний лист, написаний на повітряній хворобі мішок на задньому сидінні кишені і тепер взяв до Reddit в надії розшукати Шалено закоханий молодої жінки.

Лист, який був виявлений в минулому році, анонімний плакат Реддите писали, пояснює, що жінка перебуває на її шляху, щоб зізнатися їй у своїх почуттях, щоб... ( подробнее )

Рибак ловить п'ять акул в популярному туристичному місці Новий Південний Уельс

Рибак, пов'язаних з його тягнути з чотирьох великих акул і акул неповнолітніх, на березі річки Маклеей, сказавши, що він ловив акул в той час як люди були покататися на водних лижах. Найбільші акули був зафіксований на рівні 3,5 м, мінімальна-1,7 м.

Акули були помічені недалеко від популярного туристичного місця з Саут-Уест-Рокс з рибаком... ( подробнее )

Майклз і Сара, швидше за все, буде викуплений невдачі в подорожі

WorldNomads.com пішов за дані за останні п'ять років і виявили, що 10 відсотків усіх страхових випадків люди, з тими ж 10 найменувань.

Ті, Майкл, Девід, Метью, Ендрю, Деніел, Пітер, Сара, Томас і Джесіка.

“Кілька Майклз і Сара за своєю суттю більше пригод? Хто знає?" Світ кочовиків подорожувати експерт з безпеки Філ сказав Сильвестр.

"Якщо... ( подробнее )

"Квантас" раптом зупиняється камера 'трюк'

Авіакомпанія здійснювала перевірку ручної поклажі безпосередньо перед посадкою, оскільки популярність онлайн-реєстрація заїзду означає, багато листівок Додж маючи свій мішок важив біля стійки і прослизнути через з наднормативного багажу.

Авіакомпанії навперебій зупинити сказ затримки рейсів з вини пасажирів, намагаючись укласти негабаритної... ( подробнее )

Грецький пляма б'є Уайтхейвен як найкращий у світі пляж

Але пляж Уайтхэвен в Уїтсанді-це тільки другий кращий пляж в світі, за даними нового світового рейтингу впевнені, що засмутило багатьох фанатів.

Останній щорічний список топ-100 світових пляжів тільки що був звільнений від мережі рейси туристичний сайт.

Список зібрав понад 1200 професіоналів подорожувати по всьому світу, які прочешут... ( подробнее )