Спорт

Dota 2. Chuvash приєднався до Team Empire

Фото - empire.ggНа офіційному сайті організації Team Empireз'явилася інформація про перехід до складу по Dota 2 Євгена «Chuvash» Макароваі Арсенія «ArsZeeqq» Усова. Євген замінив в команді Максима «Yoky» Кіма, а Арсеній займе... ( подробнее )

CS:GO. Team Liquid отримали запрошення на ZOTAC Masters Cup 2018

Північноамериканська команда "Liquid" отримала пряме запрошення на чемпіонат серії ZOTAC Masters Cup 2018, який пройде з 24 по 26 серпня в Гонконзі. Всього в турнірі візьмуть участь вісім колективів, а п'ять з них удостояться... ( подробнее )

CS:GO. Визначилися всі учасники ESL One New York 2018

Завершилися закриті кваліфікації до ESL One New Yorkв Північній Америці, за підсумками яких NRG eSportsзайняли останній слот у фінальну частину. У вирішальному матчі за слот колектив обіграв хлопців з compLexity Gamingз рахунком... ( подробнее )

CS:GO. CompLexity укомплектували склад

Читайте також: Команда compLexity знайшла заміну Пуджану «FNS» Мехту, який покинув колектив заради Cloud9, в особі Алека «Slemmy» Вайта. Нагадаємо, що саме з-за FNS, Slemmy... ( подробнее )

CS:GO. Natus Vincere виграли StarSeries i-League Season 5

Український колектив, що виступає під тегом" Natus Vincere, переміг на чемпіонаті серії StarSeries i-League Season 5. У гранд-фіналі Flamie і компанія обіграли NRG eSportsз рахунком 2:0, а S1mple був визнаний кращим гравцем... ( подробнее )

Dota 2. LGD Gaming знялися з StarLadder ImbaTV Invitational Season 5

Читайте також: Команда LGD Gamingприйняла рішення відмовитися від участі в StarLadder ImbaTV Invitational Season 5з-за занадто напруженого турнірного графіка. Організатори... ( подробнее )

Dota 2. Стали відомі всі учасники закритої кваліфікації до TI8 в Південно-Східній Азії

Підійшли до кінця відкриті кваліфікації до The International 2018Південно-Східної Азії, за результатами яких стали відомі всі учасники закритій стадії. Нагадаємо, що прямі запрошення в закриті відбіркові отримали Fnatic, TNC... ( подробнее )

Dota 2. Визначилися всі учасники DOTA Summit 9

Завершився турнір BTS Summer Cup, що проходив з 29 червня по 10 липня в онлайн-форматі. Переможцями змагання стали поляки зlet's Do It, які обіграли в гранд-фіналі Wind and Rainз рахунком 3:2, забезпечивши собі поїздку на DOTA... ( подробнее )

Dota 2. Iceice може завершити кар'єру

Чемпіон The International 2016у складі Wings, Чи «iceice» Пен, може завершити професійну кар'єру, однак дана інформація розповсюджується на рівні чуток і сам гравець ще не підтвердив свій відхід. Після відходу з Random Gamingкіберспортсмен... ( подробнее )

Dota 2. Natus Vincere відправили всі підрозділ по Dota 2 в инактив

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов, який не так давно прокоментував виліт складу по Dota 2 з відкритих кваліфікацій, записав відеозвернення з проясненням майбутнього команди. Якщо коротко, то хлопці відправляються в инактив... ( подробнее )