Спорт

Dota 2. Alliance не будуть змінювати склад на сезон

Айден «iNsania» Саркои, на своєму стриме, повідомив про те, що Alliance прийняли рішення не змінювати склад по Dota 2. Вже зовсім скоро команда збереться на буткемп перед прийдешнім рейтинговим сезоном. Нагадаємо, що в поточному... ( подробнее )

Dota 2. Valve відсторонили KuKu від участі в The Chongqing Major

Valve випустила офіційно лист, в якому розповіли про своє рішення заборонити гравцеві TNC Predator - Карлові «Kuku» Паладу, виступати на прийдешнє The Chongqing Majorчерез прояви расизму під час гри в пабі. Повний коментар... ( подробнее )

CS:GO. Видано запрошення в відбіркові до IEM Chicago 2018 для Європи і Північної Америки

Організатори турніру IEM Chicago 2018видали запрошення в закриті кваліфікації для європейського і північноамериканського регіону. Зазначимо, що для Європи було виділено два слоти на ЛАН-фінали, а для Північної Америки всього... ( подробнее )

Dota 2. Gambit eSports повернулися в Dota 2

На офіційній сторінці організації Gambit eSportsв соціальній мережі "Вконтакте" повідомили... ( подробнее )

Dota 2. Playmakers Esports зіграють на The Minor Bucharest

Підійшли до кінця кваліфікації до The Bucharest Minorв Південній Америці, за підсумками яких визначився останній учасник фінальної частини - Playmakers Esports змагатимуться за слот на The Chongqing Major. Повний список учасників:... ( подробнее )

Dota 2. DOTA Summit 10 відбудеться в 2019 році

Організатори DOTA Summit 10 повідомили, що змушені перенести свій чемпіонат на 2019 рік із-за виниклих проблем з учасниками - не всі команди підтвердили свою участь, а іншим складам не вистачило б часу на отримання візи. Точні... ( подробнее )

Other. Epic Games випустять фігурки персонажів Fortnite

Розробники гри Fortnite опублікували першу фотографію нової серії фігурок, які присвячені персонажам. Виробництвом модельок займається компанія Jazwares і придбати їх можна буде з 1 грудня, а крім самого персонажа в комплект... ( подробнее )

CS:GO. Vici Gaming відмовилися від участі в TOYOTA Master Bangkok 2018

Команда Vici Gamingвідмовилася від участі в TOYOTA Master Bangkok 2018із-за виниклих візових проблем. Замість вищезазначеного колективу на турнірі зіграють хлопці з 5Power Gaming, а з повним списком учасників можна ознайомитися... ( подробнее )

Фінальний етап чемпіонату України з кайтбордингу #ArabatkaClubOpenCup. Відео трансляція прямо зараз

Фото - Федерація кайтбординга і серфінгу України

З 18 по 25 вересня у столиці... ( подробнее )

LoL. Jensen став гравцем Team Liquid

На офіційній сторінці організації Team Liquidв соціальній мережі "Twitter" з'явилася інформація про підписання контракт з Миколою «Jensen» Дженсеном, який замінить в основі Юджина «Pobelter» Парку, який отримав статус вільного... ( подробнее )