Спорт

Dota 2. Анонсований список талантів на The Chongqing Major

Організатори The Chongqing Major 2019анонсували повний список російськомовних та англомовних талантів, які будуть висвітлювати для нас прийдешній Major-турнір. Відзначимо, що в список англомовних аналітиків увійшли професійні... ( подробнее )

Dota 2. Анонсований список талантів на кваліфікації до The Chongqing Major

Став відомий повний список талантів, який буде висвітлювати для нас кваліфікації до The Chongqing Major 2018. На цей раз студії RuHub і SLTV поєднали свої сили, а запрошеним гостем стане колишній тренер Virtus.Pro - Іван «ArtStyle»... ( подробнее )

Other. Natus Vincere виступлять на PUBG Europe League

Організатори PUBG Europe League видали перші прямі запрошення на свій чемпіонат - оновлений склад FaZe Clan, Natus Vincere, Team Liquid, NiP, Team Vitalityта Pittsburgh Knightsне доведеться проходити регіональні кваліфікації.... ( подробнее )

Dota 2. Vici Gaming виявилися кращими на DPL Season 6

Завершився шостий сезон чемпіонату серії Dota2 Proffesional League, який проходив з 21 листопада по 30 грудня в онлайн-форматі. Переможцями змагання стали хлопці зVici Gaming, яким вдалося переграти EHOME з рахунком 2:0 в гранд-фіналі.... ( подробнее )

Рейтинг кращих воблерів на судака

Salmo Hornet– воблер, асоціюється з швидкою і спритною грою.

Вдале співвідношення всіх габаритів, дозволяє успішно полювати на судака в різних водоймах. Представлена модель стане незамінним рішенням для... ( подробнее )

Dota 2. Lil приєднався до екс-MangoBay

Юлій «Garter» Рамадани, на своїй офіційній сторінці в Twitter анонсував свій новий склад, який увійшов відомий Ілля «Lil» Ільюк. Колектив розпочне свої виступи з дрібних онлайн-турнірів і кваліфікацій до рейтингових чемпіонатів,... ( подробнее )

У лютому визначиться, буде збірна України виступатиме на Універсіаді в Росії

Україна може пропустити Універсіаду

Глава міжнародної федерації студентського спорту (FISU) Олег Матыцинзаявив, що в лютому має вирішитися питання про участь збірної України на Універсіаді в Росії:

«Ми продовжуємо... ( подробнее )

Dota 2. Ghost і InJuly пішли з Invictus Gaming

Стало відомо, що після провального старту сезону керівництво організації Invictus Gamingприйняло рішення провести заміни в основному складі по Dota 2 - замість Чжена «ghost» Цзеі Яна «InJuly» Сяодунабудуть виступати Лінь doodle... ( подробнее )

Dota 2. Видано запрошення в закриті відбіркові до ESL One Mumbai 2019

Закриті кваліфікації стартують 27 лютого, а підійдуть до кінця 3 березня. Для всіх регіонів... ( подробнее )

Американський мотогонщик вистрибнув з літака разом з ігровою приставкою. Відео

Фото / Xbox Wire

Відомий американський мотогонщикТревіс Пастрана стрибнув з літака разом з ігровою консоллю Xbox One.

В акції взяла участь Operation Supply Drop — некомерційна організація, метою якої є допомога... ( подробнее )