Спорт

Dota 2. Додано унікальний предмет на Lion

Розробники Dota 2 випустили косметичний предмет на персонажа Lion, який отримав назву Hell-Spar Anathema. Даний предмет не можливо продати чи придбати, а дістати його можливо лише при досягненні 255 рівня Бойового Пропуску.... ( подробнее )

CS:GO. Red Reserve переманили складу GODSENT

Фото - Twitter "Red Reserve"Стало відомо, що організація Red Reserveвикупила складу по CS:GO у кіберспортивного клубу GODSENT. Свої перші матчі під новим тегом хлопці проведуть вже в найближчі вихідні в рамках турніру DreamHack... ( подробнее )

Dota 2. DDC, END і Yao почнуть новий сезон в одній команді

Представники організації Team Rootповідомили про новий склад по Dota 2 в китайській соціальній мережі Weibo. Відзначимо, що крім вже досить відомих кіберспортсменів, в колективі також буде грати Chosenone, який раніше не був... ( подробнее )

CS:GO. Team EnVyUs розпустили два складу

Засновник організації Team EnVyUs- Майк Руфеилрозповів, що прийняв рішення розпустити обидва складу по CS:GO. Всі гравці отримали статуси вільних агентів, а менеджмент буде набирати нові колективи в Північній Америці. Колишній... ( подробнее )

CS:GO. Fitch перебрався в AVANGAR

Дмитро «dimasick» Матвієнкобув виставлений на трансфер після невдалого виступу команди AVANGAR на CIS Minor Championship - London 2018. Його місце в основі займе Бектияр «fitch» Бахытов, який вже встиг засвітитися за професійній... ( подробнее )

Dota 2. Vega Squadron анонсували тестовий ростер

Представники Vega Squadronанонсували тестовий складу по Dota 2, який буде виступати на турнірі Rivalry.gg Rumble. З попереднього колективу залишилося лише два гравці - Микита «Palantimos» Гринкевичі Бакит «W_Zayac» Эмилжановпродовжують... ( подробнее )

Dota 2. ArtStyle пішов з Virtus.Pro

На офіційному сайті організації Virtus.Proз'явилася інформація про звільнення Івана «ArtStyle» Антоноваз поста тренера складу по Dota 2. Причини такого рішення не поширюються, проте в наступному сезоні у "ведмедів" буде новий... ( подробнее )

Dota 2. XSPORT покаже кваліфікації до The International 2018 в СНД

Вже з 18 по 25 червня пройдуть кваліфікації до The International 2018в СНД, а подивитися їх у прямому ефірі Ви зможете на телеканалі XSPORT та порталі XSPORT.ua. Під СНД регіон був виділений лише один слот в фінальну частину,... ( подробнее )

Dota 2. LaNm буде виступати за DeathBringer Gaming

Стало відомо, що Чжан «LaNm Чжичэнперейшов в новий склад DeathBringer Gaming, куди також увійшли Ян «MS» Юнцзе, Лю «Freeze» Чан, Ху «Guvara» Сеньі Сюй «Hym» Чжи. Колектив вже зареєструвався на офіційному сайті від Valve, тому... ( подробнее )

Помер призер Кубка світу з мас-рестлінгу

Владислав Мініч / Facebook спортсмена

Помер український мас-рестлер Владислав Мініч.

Мініч є чемпіоном України та бронзовим призером Кубка світу-2017 у вазі до 60 кг Атлет помер перебуваючи на роботі у Польщі.

Батьки... ( подробнее )